IT Outsourcing

Mamy szeroki wybór produktów i usług związanych z IT – od pogotowia internetowego i innych usług informatycznych, przez dostarczanie niezbędnego oprogramowania dla firm i zapewnianie bezpieczeństwa.

Oprogramowanie na zamówienie

Jednym z głównych obszarów działalności są aplikacje tworzone na specjalne zamówienie klienta.
Nasz zespół stanowi grupa doświadczonych projektantów, programistów oraz grafików komputerowych dostosowywanych do konkretnych wymagań klienta.

Dedykowane oprogramowanie w znaczący sposób usprawnia procesy biznesowe, wpływa na obniżenie kosztów prowadzonego przedsiębiorstwa. Wszystkie nasze działania opierają się na spójnym i rzetelnie przeprowadzonym procesie, począwszy od wykonania analizy potrzeb, zaprojektowania i napisania aplikacji po wdrożenie oraz przeszkolenie wskazanych osób.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa pojawia się potrzeba dostosowywania systemów informatycznych, nawiązanie stałej współpracy pozwala na systematyczny ich rozwój.

Obsługa informatyczna

Pogotowie informatyczne - W przypadku korzystania z pomocy doraźnej, czyli tzw. pogotowia komputerowego nie jest konieczne podpisywanie żadnych umów. Konsultant techniczny wysyłany jest do Klienta na jego wezwanie.

Stała obsługa abonamentowa w indywidualnie dobranych pakietach z czasem reakcji do 4 godzin

  • Co pół roku audyt oprogramowania i peryferiów
  • Raporty z monitorowania Internetu
  • Zdalne i bezpośrednie wizyty interwencyjne
  • Komputer zastępczy na czas naprawy
  • Serwis sprzętu, zakup nowego na zlecenie klienta