WINDYKACJE

Usługi telekomunikacyjne wiążą się zazwyczaj z dużą ilością faktur wystawianych w każdym miesiącu.
Często ok. 30% klientów spóźnia się z opłatami, a ok. 5% klientów opóźnia płatność nawet o kilka miesięcy.
Najlepszą praktyką w biznesie jest przede wszystkim prewencja, ale też umiejętność odpowiedniego radzenia sobie
z kłopotliwymi sytuacjami.

Dlatego nasza firma wdrożyła nowatorską usługę automatycznej windykacji online.

ZALETY

Główną zaletą systemu windykacyjnego jest jego wygodna obsługa – raz skonfigurowane szablony wiadomości i scenariusze powiadomień, oznaczają skrócenie pracy osoby odpowiedzialnej za finanse w firmie telekomunikacyjnej do importu faktur i odznaczania uregulowanych należności.
System windykacyjny sam pilnuje terminów płatności, powiadamiając o zbliżającej się i/lub minionej dacie płatności.

W skrajnych przypadkach, jeśli klient znacząco spóźnia się z terminem płatności, platforma windykacyjna jest w stanie ograniczyć przepustowość łącza klienta, zmuszając go do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta i szybkim uregulowaniu należności.

BEZPIECZEŃSTWO

Zdając sobie sprawę, że w kwestii finansowej niezwykle ważnym jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, platforma windykacyjna została zabezpieczona szyfrowaniem na światowym poziomie, a także zostały wdrożone zabezpieczenia systemu oraz sieci klienta, dzięki zastosowaniu dekapsułkowania danych tunelowanych za pomocą IPsec. Dostęp do urządzeń klienckich jest możliwy wyłącznie
za pośrednictwem VPN sieci operatora.
W ten sposób wykorzystując protokół L2TP, dostawca usług internatowych może zestawić wirtualny tunel pomiędzy zdalnymi klientami a siecią korporacyjną w oddziale firmy i dowolnie sterować przepustowością na urządzeniach klienckich poprzez SSH.
Najistotniejszym jednak jest fakt, że wszystko dzieje się automatycznie za pośrednictwem odpowiednio skonfigurowanego scenariusza
w platformie windykacyjnej.

Jeśli zależy Państwu na terminowym regulowaniu płatności przez klientów, a także wygodzie i oszczędności czasu, które daje platforma windykacyjna, zapraszamy do kontaktu.

 
 

KONTAKT

ADRES

UL. MARCELIŃSKA 92,
60-324 POZNAŃ

E-MAIL

INFO@TEMPUS.NET.PL

INFOLINIA

801 081 017